• Frezowanie CNC Kielce

    Frezowanie CNC to jedna z najpopularniejszych metod wytwarzania produktu. Wykorzystując tą metodę produkcji możemy zaoferować naszym klientom szereg możliwości oszczędzając ich czas oraz pieniądze. Obróbki CNC realizujemy na naszym 4 osiowym centrum obróbczym. Pole robocze naszej maszyny to 3050 x 2100 mm a wysokość obrabianego materiału może wynosić do 600 mm.

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Uwaga: jesteśmy firmą z siedzibą we Wrocławiu, ale obsługujemy Klientów z całej Polski, poprzez kurierów.

Frezowanie CNC Kielce

Frezowanie CNC

Materiał możemy mocować na stole maszyny mechanicznie lub za pomocą próżni, dzięki czemu możemy szybko frezować duże elementy lub wiele małych detali w trakcie jednego procesu technologicznego, z jednego zamocowania materiału. Realizujemy także zlecenia na obróbek CNC na podzielnicy, w której możemy obrabiać materiał o średnicy do 600mm, a także o długości do 1700 mm. Magazyn narzędzi, jakim dysponujemy, posiada 10 pozycji, dzięki czemu możemy wykonywać obróbki wieloma narzędziami o różnej geometrii, które następują automatycznie po sobie. Frezujemy w wielu różnych materiałach, takich jak drewno i materiały drewnopochodne, tworzywa sztuczne czy metale.

Frezowanie CNC płyt MDF w Kielcach

Oferujemy frezowanie CNC płyt MDF. Wykonujemy rozkroje detali i elementów z płyt MDF jak i skomplikowane modele 3D z uprzednio przygotowanych przez nas brył MDF. Realizujemy zlecenia na materiale powierzonym przez naszych klientów, a także na naszych płytach MDF w zależności od życzenia klienta. MDF to materiał w swojej strukturze jednorodny, dlatego też doskonale poddaje się obróbce. Po frezowaniu otrzymujemy gładkie i równe wykończenie, a po oszlifowaniu doskonale nadaje się do nałożenia lakieru metodą natryskową. Z płyt MDF najczęściej wykonujemy elementy mebli, systemy oznakowania i identyfikacji wizualnej, elementy mebli i fronty meblowe, modele 3D, a także wiele innych.

Frezowanie HPL

HPL to doskonały materiał do realizacji elewacji architektonicznych, elementów wyposażenia basenów i szatni sportowych, osłon i technicznych komponentów maszyn, mebli czy wyposażenia placów zabaw. Wykorzystanie HPL jest bardzo szerokie HPL posiada szereg właściwości, które są pożądane w wielu gałęziach przemysłu. Składa się z włókien drzewnych zespolonych kilkoma rodzajami żywic, co sprawia, że materiał ten jest jednolity w swojej budowie, a co za tym idzie, wykonane z niego komponenty i detale posiadają gładką i precyzyjnie odwzorowaną powierzchnię, a także odznaczają się dużą estetyką. Materiał HPL występuje w płytach w kilku podstawowych wymiarach, które pozwalają na łatwe projektowanie i rozkrój elementów na centrum obróbczym CNC.

Cięcie sklejki Kielce

Świadczymy usługi frezowania sklejki. Zaopatrujemy się i kilku dużych dystrybutorów tego materiału więc możemy zaoferować praktycznie każdy rodzaj sklejki, który obecnie jest dostępny na rynku. Dysponujemy centrum obróbczym CNC o wymiarach pola roboczego 3050 x 2100mm, na którym możemy obrabiać największe, popularne formaty sklejki. Sklejkę możemy zamocować na naszym centrum CNC za pomocą podciśnienia, dzięki czemu możemy frezować dużą ilość detali na arkuszu sklejki, bez ograniczeń, jakie występują w przypadku mocowania mechanicznego. Grubości sklejki, jakie frezujemy mieszczą się w przedziale od 3 do 80mm, co daje naprawdę duże możliwości, a największe ograniczenie może stanowić tylko wyobraźnia. Do frezowania 2D wykorzystujemy pliki wektorowe takie jak dwg czy dxf. Projekt powinien być wykonany w milimetrach i w skali 1:1. Pomagamy w przygotowaniu  projektu w odpowiednich formacjach jeśli jest taka potrzeba. 

Frezowanie drewna w Kielcach

Realizujemy usługi frezowania CNC w drewnie i materiałach drewnopochodnych. Pracujemy zarówno na naszym materiale jak i na materiale powierzonym przez naszych klientów. Poza samą obróbką CNC świadczymy także usługi szlifowania powierzchni, przygotowania do lakierowania, a także lakierujemy i olejujemy detale z drewna. Najczęściej frezujemy drewno liściaste: dąb, jesion czy orzech amerykański, oraz wiele innych gatunków. Na naszych centrum obróbczym, o dużym polu roboczym możemy frezować i planować blaty i płyty drewniane, oraz sporych rozmiarów detale 3D. Materiał na CNC możemy mocować mechanicznie lub za pomocą próżni, która to daje bardzo duże możliwości przeprowadzania skomplikowanych obróbek 3D z jednego zamocowania materiału.

Frezowanie CNC modeli 3D

Frezujemy modele 3d zarówno na materiale dostarczonym przez naszych klientów jak i na naszych materiałach. Pomagamy w przygotowaniu plików do frezowania CNC, a także konsultujemy projekty, aby obróbki były optymalne a czas samego frezowania jak najkrótszy. Najczęściej modele 3D wykonujemy ze stryroduru, różnego rodzaju pianek, z drewna, MDF, czy tworzyw sztucznych. Dysponujemy podzielnicą, czyli tokarko-frezarką, na której możemy frezować skomplikowane trójwymiarowe bryły, które mogą być bardzo trudne i kosztowne do uzyskania innymi technikami frezowania CNC. Do wykonania frezowania modeli 3D najlepiej przesłać pliki w formatach takich jak step lub STL, w skali 1:1 w milimetrach. 

Dlaczego warto skorzystać z usług CNC w Kielcach oferowanych przez Desgen

Realizujemy zamówienia jednostkowe oraz duże zlecenia produkcyjne. Doradzamy w zakresie projektowania i przygotowania detali do produkcji. Świadczymy nasze usługi na terenie całej Polski, a także poza granicami kraju. Możemy zorganizować transporty gotowych podzespołów do naszych klientów, a także dostawy wszystkich komponentów i materiałów potrzebnych u nas na produkcji. Doradzimy jak najlepiej zaplanować produkcję lub zoptymalizować rozkroje pojedynczych zleceń. Jeśli zdarzą się projekty, które wykraczają poza możliwości naszego parku maszynowego, to staramy się znaleźć dla naszych klientów wykonawcę wśród naszych partnerów, którzy z pewnością pomogą w realizacji nawet najtrudniejszych projektów.  

Przykładowe realizacje, Frezowanie CNC

Call Now Button