• Frezowanie CNC Poznań

    Obróbki frezowania CNC w Poznaniu wykonujemy na centrum obróbczym o dużym polu roboczym: 3050 x 2100mm oraz wysokości 600 mm. Frezowanie CNC realizujemy w wielu materiałach, takich jak drewno oraz materiały drewnopochodne, czyli sklejka, MDF, HPL oraz wielu tworzywach sztucznych takich jak: polietylen, PCV, styrodur, ABS, polietylen PEHF, w różnorodnych rodzajach pianek i wielu innych. Oferujemy wykonywanie frezowania dwu wymiarowego, czyli realizujemy rozkroje detali z płyt różnej wielkości, a także frezujemy modele 3D od tych mniejszych, do dużych brył przestrzennych.

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Uwaga: jesteśmy firmą z siedzibą we Wrocławiu, ale obsługujemy Klientów z całej Polski, poprzez kurierów.

Frezowanie CNC Poznań

Frezowanie CNC na podzielnicy

Oferujemy naszym klientom z Poznania usługi frezowania CNC na podzielnicy. Dysponujemy podzielnicą, w której możemy obrabiać modele i detale w materiałach o wymiarach 500x500mm w przekroju oraz 1700mm długości.  Obróbka CNC na podzielnicy daje dużo większe możliwości oraz prędkość obróbki w porównaniu z frezowaniem na stole maszyny CNC. Możemy wykonywać bryły obrotowe, a także nieregularne modele o zmiennej geometrii i to z jednego zamocowania materiału, co może być bardzo ekonomiczne przy wykonywaniu produkcji kilku sztuk wyrobu lub produkcji wielkoseryjnej. Modele realizowane tą techniką najczęściej wykorzystywane są w przemyślę, czy  wzornictwie przemysłowym Wykonujemy obróbki na tokarko frezarce w materiałach takich jak: drewno, MDF, styrodur, różnego rodzaju pianki, tworzywa sztuczne i wielu innych. 
Wykonujemy obróbki frezowania płyt HPL, zarówno tych stosowanych wewnątrz jak i tych przeznaczonych do stosowania na zewnątrz pomieszczeń. Wykonujemy z płyt HPL elementy mebli i wyposażenia wnętrz, różnego rodzaju elementy techniczne maszyn i obudowy urządzeń, a także elewacje budynków czy elementy placów zabaw. Realizujemy zlecenia z naszego materiału jak i materiału powierzonego przez klienta. Na naszym centrum obróbczym o powierzchni roboczej 3050x2100mm możemy frezować pojedyncze elementy lub wiele mniejszych detali z jednej płyty. W realizowanych elementach możemy wykonywać nawierty lub fazowanie krawędzi.

Cięcie sklejki Poznań

Wycinamy sklejkę na centrum obróbczym CNC o powierzchni roboczej 3050x2100mm, możemy zatem frezować najbardziej popularne wielkości dostępnych arkuszy sklejki. Realizujemy dla naszych klientów zlecenia jednostkowe wycinania sklejki, zlecenia cykliczne oraz stałą produkcję. Posiadamy na maszynie CNC wielostanowiskowy magazyn narzędzi, dzięki czemu mamy możliwość wykonywania obróbek, które wymagają różnej geometrii narzędzia, które to zmieniają się automatycznie, oszczędzając czas i pieniądze. W procesie produkcji sklejka jest montowana na stole roboczym, za pomocą podciśnienia co daje możliwości wykonania wielu detali dowolnej wielkości i kształtu z jednego zamocowania materiału. Do wykonanych detali oferujemy także usługę szlifowania, a także pokrywania sklejki lakierem bezbarwnym w celu zabezpieczenia powierzchni.

Frezowanie w drewnie

W drewnie frezujemy zarówno elementy dwu wymiarowe jak i modele 3D. Usługi frezowania w drewnie świadczymy na naszym materiale jak i na powierzonym przez klienta. Dysponujemy 10 pozycyjnym magazynem narzędziowym, co daje nam możliwość wykonywania wielu obróbek różnej geometrii narzędziami w jednym cyklu produkcyjnym. W procesie frezowania wykonujemy obróbki frezowania konturowego wybierania kieszeni, nawiercania otworów, fazowania oraz wielu innych strategii obróbek CNC. Drewno po obróbce możemy oszlifować, a także pomalować bezpiecznym, atestowanym lakierem bezbarwnym.

Frezowanie CNC modeli 3D

Frezujemy modele 3D różnej wielkości i wielu materiałach. Na naszym centrum obróbczym CNC dysponujemy polem roboczym 3050x2100x600mm więc do tej wielkości możemy obrabiać modele. Jeśli model jest większy niż pole robocze maszyny, możemy wykonać model w kilku częściach, a następnie je złączyć, jeśli projekt dopuszcza takie możliwości. Nasze centrum CNC jest wyposażone w podzielnicę, na której możemy obrabiać detale o średnicy do 600mm oraz długości do 1700 mm. Najczęściej wykonujemy modele 3D w styrodurze, drewnie, MDF, Piankach i wielu innych materiałach.  

Dlaczego warto skorzystać z usług CNC w Poznaniu oferowanych przez Desgen

Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zapewniamy wsparcie techniczne, udzielimy wszelkich informacji, w jaki sposób przygotować modele 3D oraz pliki wektorowe do wykonywania obróbek, a także doradzimy, z jakich materiałów wykonać konkretny projekt. Współpracujemy z wieloma dystrybutorami materiałów, na których pracujemy, zapewniamy wybór materiału z kilku tysięcy możliwości drewna i materiałów drewnopochodnych oraz tworzyw sztucznych.

Przykładowe realizacje, Frezowanie CNC

Call Now Button