• Obróbka CNC Kraków

    Wykonujemy usługi CNC dla naszych klientów z Krakowa, ale także z terenu całej Polski. Posiadamy nowoczesne cztero osiowe centrum CNC o dużej powierzchni roboczej. Możemy obrabiać płaskie elementy z płyt o wymiarach do 3050 x 2100mm, a także realizujemy frezowanie CNC modeli 3d o wymiarach do 3050 x 2100 x 600 mm. Obrabiamy drewno, MDF oraz pozostałe materiały drewnopochodne takie jak sklejka, HPL czy HDF. Realizujemy także obróbki frezowanie 2d orz 3d w tworzywach sztucznych takich jak: polietylen, poliamid, polipropylen, PCV, PEHD, pleksi i wiele innych. Nasze centrum obróbcze wyposażone jest w podzielnicę, czyli tokarko-frezarkę, na której możemy obrabiać skomplikowane bryły 3D w wielu różnych materiałach. Wielkość obrabianych detali to 500x1700mm, a w przypadku kiedy półfabrykat, czyli tzw przygotówka jest w kształcie walca to nawet 600 x 1700mm.

    SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Uwaga: jesteśmy firmą z siedzibą we Wrocławiu, ale obsługujemy Klientów z całej Polski, poprzez kurierów.

Frezowanie CNC Kraków

Frezowanie CNC płyt MDF

Frezujemy płyty MDF zarówno w formie płyt, jak i modele z przygotowanych prefabrykatów MDF. Frezujemy fronty meblowe, elementy dekoracyjne i wyposażenia wnętrza, a także skomplikowane modele 3D.  Na naszym centrum obróbczym możemy obrabiać wszystkie wielkości dostępnych w sprzedaży płyt MDF. W przypadku wystąpienia potrzeby wykonania detali z e znacznych grubości MDF możemy na życzenie klienta takie płyty przygotować, od kilku nawet do kilkudziesięciu centymetrów grubości. Płyty MDF doskonale nadają się do frezowania drobnych wzorów wymagających precyzji, gdyż jednolita płyta MDF dzięki swojej strukturze umożliwia osiąganie płynnych kształtów i gładkich powierzchni po zakończonej obróbce.

Frezowanie HPL w Krakowie

Realizujemy wiele zróżnicowanych detali z płyt HPL. Najczęściej produkujemy elementy techniczne, obudowy maszyn i urządzeń, elementy wyposażenia placów zabaw, a także komponenty elewacji budynków oraz całe elewacje budynków. Płyty Hpl bardzo dobrze się obrabia, można wycinać w nich precyzyjne kształty, a także wzory 3D. Materiał HPL możemy obrabiać w dużych formatach frezując w nich duże elementy jak i wiele małych i precyzyjnych detali. W trakcie obróbki płyty są przymocowane do stołu roboczego CNC za pomocą podciśnienia, dzięki czemu możemy realizować pełne rozkroje płyt z jednego zamocowania materiału oszczędzając czas i pieniądze naszych klientów.

Cięcie sklejki Kraków

Frezujemy sklejkę we wszystkich najpopularniejszych formatach i wszystkich dostępnych grubościach. Frezujemy duże elementy oraz małe detale w płytach ze sklejki. Realizujemy zlecenia na naszym materiale oraz materiale powierzonym przez klienta. Nasze centrum CNC posiada 10-cio pozycyjny magazyn narzędzi, dzięki czemu możemy wykonywać wiele obróbek narzędziami o różnej geometrii, w bardzo krótkim czasie. Ze sklejki najczęściej wykonujemy elementy mebli i fronty meblowe, elementy maszyn i obudowy urządzeń, a także komponenty wykorzystywane w budownictwie i wyposażeniu wnętrz.

Frezowanie w drewnie

Wykonujemy frezowanie CNC 2D oraz 3D w drewnie. Realizujemy frezowanie CNC zarówno w klejonkach płytowych, monolitycznych blokach drewna jak i specjalnie przygotowanych prefabrykatach drewnianych różnych wielkości dostosowanych do potrzeb aktualnego projektu. Drewno, które najczęściej poddajemy obróbce to dąb, buk, orzech amerykański i europejski czy klon, a także wiele innych gatunków liściastych i iglastych. Najczęściej w drewnie frezujemy elementy mebli, różnego rodzaju formy do modeli, elementy dla potrzeb budownictwa czy dekoracji wnętrz. Sporą część naszej produkcji z drewna stanowią komponenty wykorzystywane w przemyśle. Dzięki temu, że dysponujemy centrum CNC o dużym polu roboczym, możemy obrabiać detale o rozmiarach do 3050x2010x600mm. 

Frezowanie CNC modeli 3D Kraków

Frezujemy różnego rodzaju modele 3D, z szerokiej gamy materiałów. Wykonujemy modele z drewna, styroduru, MDF, tworzyw sztucznych i wielu innych. Półfabrykaty możemy mocować do stołu CNC mechanicznie lub za pomocą próżni. Próżniowe mocowanie detali pozwala na dotarcie obróbkę całego detalu z jednego zamocowania. Jeśli istnieje potrzeba przygotowania modeli do frezowania CNC, to także możemy pomóc. Doradzimy jak najlepiej przygotować taki model do wykonania frezowania CNC, lub w ramach współpracy taki model wykonamy. Modele 3D wykonujemy w ilościach jednostkowych, małych nakładach jak i dużych seriach.  

Dlaczego warto skorzystać z usług CNC w Krakowie oferowanych przez Desgen

Realizujemy szereg usług frezowania CNC, dysponujemy szeroką bazą materiałów, z których możemy produkować. Wykonujemy nasze usługi dla klientów na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

 

 

Przykładowe realizacje, Frezowanie CNC

Call Now Button