Czym jest polietylen Confetti?

Polietylen Confetti to bardziej ekologiczna wersja polietylenu, produkowana z wtórnie przetworzonego materiału. Polietylen Confetti jest wielobarwny, ze względu na użycie, do jego produkcji, drobnych frakcji przetworzonego polietylenu. Jest stosowany wszędzie tam gdzie kolor nie ma znaczenia. Posiada nieco gorsze właściwości niż pierwotny  polietylen, lecz ze względu, że jest to produkt wtórnie przetworzony, jest bardziej ekologiczny. Płyty Confetti łatwo się obrabia, a jej frezowanie nie sprawia trudności i jest często stosowaną techniką obróbki tego materiału. 

Gdzie stosuje się polietylen Confetti?

  • jest używany do produkcji komponentów maszyn i urządzeń,
  • elementów konstrukcyjnych różnego rodzaju,
  • elementów zbiorników.

 

Zainteresowała Cię nasza oferta na frezowanie CNC? Zapraszamy do kontaktu!

 

Jak wykonujemy frezowanie Confetti?

Frezowanie Confetti we Wrocławiu wykonujemy na centrum obróbczym CNC o polu roboczym 3050 x 2050 mm. Urządzenie posiada automatyczny magazyn narzędzi, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie wielu obróbek frezami o różnym przeznaczeniu. Możemy wiercić, wycinać kształty oraz formować materiał w 3 wymiarach. Możemy również grawerować na jego powierzchni elementy takie jak: litery, cyfry, logotypy, kształty oraz wszelkiego rodzaju oznakowanie. Podczas frezowanie płyty Confetti są zamocowane do stołu próżniowego centrum obróbczego CNC za pomocą podciśnienia co pozwala na frezowanie Confetti z dużą precyzją bez potrzeby stosowania dodatkowego mocowania mechanicznego.

Jak przygotować projekt do frezowania Confetti?

Projekt do frezowania płyt Confetti należy przygotować w jednym z formatów: DWG, DXF, AI, EPS, w skali 1:1, w milimetrach. Wszystkie wektory powinny być zamknięte. Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu plików do frezowania Confetti, lub potrzebujesz pomocy w wykonaniu samego projektu to napisz lub zadzwoń. Postaramy się pomóc w realizacji Twojej wizji.

Wykonujemy frezowanie Confetti we Wrocławiu, ale nie ograniczamy się z przyjmowaniem zleceń tylko do tego regionu Polski. Realizujemy zlecenia z całego kraju. Jeśli chciałbyś zamówić projekt jednostkowy, wykonać prototyp, zlecić produkcję nisko lub wysoko seryjną to zadzwoń lub napisz, na pewno Ci w tym pomożemy.

ZOBACZ TAKŻE INNE POPULARNE USŁUGI

Call Now Button