Centrum obróbcze CNC o dużym polu roboczym

Posiadamy 4-osiowe centrum obróbcze CNC, o polu roboczym 3050 x 2100 x 600 mm. Centrum jest wyposażone w boczną oś obrotową. Za pomocą CNC wykonujemy skomplikowane obróbki 3D dużych i małych obiektów, jak również wszystkie standardowe obróbki 2D w płytach, np. w sklejce.

Tokarko - frezarka

Centrum obróbcze wyposażone jest w oś obrotową (podzielnicę), przy pomocy której możemy obrabiać bryły o wymiarach 1700 mm x 500 mm. Na osi obrotowej możemy frezować dowolne kształty, zarówno bryły obrotowe, jak i nieregularne formy. Oprócz form z drewna, sklejki, styroduru możemy obrabiać profile okrągłe lub prostokątne z aluminium, mosiądzu, miedzi, a także
z tworzyw sztucznych.

Magazyn narzędzi

10-cio pozycyjny, automatyczny magazyn narzędzi pozwala szybko obrabiać materiał, wybierając odpowiedni frez do zadanej obróbki. Jesteśmy w stanie realizować skomplikowane projekty w krótszym czasie, oszczędzając czas i pieniądze. W magazynie narzędzi posiadamy agregat kątowy, który umożliwia frezowanie 4-osiowe CNC. Możemy do agregatu zainstalować różne narzędzia oraz wykonywać nim operacje w czwartej osi.

  • JESTEŚ GOTOWY ROZPOCZĄĆ REALIZACJĘ SWOJEGO PROJEKTU, CZY POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI?

    Kliknij przycisk poniżej i pozwól żebyśmy zdjęli ten ciężar z Twoich barków

    zadzwoń: 600 107 891napisz: info@desgen.pl
Call Now Button